10 ciekawostek o męskim przyrodzeniu

SeksNews
Autor: SeksNews Listopad 27, 2015 14:40 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/djorzech/domains/seksnews.pl/public_html/wp-content/themes/seksnews/functions/other.php on line 93

10 ciekawostek o męskim przyrodzeniu

10 ciekawostek o męskim przyrodzeniu

Ostatnio omawialiśmy nietypowe fakty na temat seksu, a dzisiaj skupimy się na szczególnej partii męskiego ciała. Chodzi oczywiście o prącie. Czego jeszcze o nim nie wiecie?

10 CIEKAWOSTEK O MĘSKIM PRZYRODZENIU

1. Skąd pochodzi słowo “penis”?
Zwrot wziął się z łacińskiego słowa “penis”. Dosłownie tłumacząc oznacza ono ogon. Nic w tym dziwnego, zarówno ogon, jak i członek są zwykle pokaźnych rozmiarów. Łacińskie słowo “fallus” stosowano natomiast do artystycznego określania męskiego prącia.

2. Co niekorzystnie wpływa na długość penisa?
Zła wiadomość dla nałogowych palaczy. Palenie papierosów niekorzystnie wpływa na przepływ krwi. Przez to mogą występować pewne problemy z erekcją. U palaczy długość penisa w wzwodzie może zmniejszyć się nawet o 1 centymetr.

3. W którym kraju mężczyźni są niezadowoleni z rozmiarów swoich członków?
Według statystyk opublikowanych przez ISAPS ustalono, że to właśnie Niemcy są najczęściej nieusatysfakcjonowani rozmiarem swojego prącia. Wyliczono, że około 20% operacji powiększenia penisa było wykonanych w Niemczech.

4. Kto jest posiadaczem największego prącia wśród ssaków?
Okazuje się, że jest to płetwal błękitny. Jego członek w trakcie erekcji może wynosić ponad 2,5 metra długości. Co więcej, płetwal jest również innym rekordzistą. Posiada jedne z największych jąder, których waga może przekraczać 68 kilogramów.

5. W jakim celu wykorzystuje się napletki?
Napletek to fałd skóry coraz częściej wykorzystywany w… leczeniu poparzeń! Z jednego napletka można spokojnie “wyhodować” nawet kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych skóry.

6. Jak często występuje erekcja?
Przeciętny mężczyzna każdego dnia ma ok. 11 erekcji. Do tego wliczamy również przynajmniej 9 erekcji z nocy. Rocznie daje to aż 7300 erekcji. Każda z nich jest szansą na erotyczne zabawy w łóżku.

7. Czy faceci mogą zaspokajać się sami?
Oczywiście mówimy tutaj o seksie oralnym i wbrew pozorom jest to możliwe. Już jeden mężczyzna na 400-tu potrafi sam zaspokoić się seksualnie. Trzeba wykazać się przy tym nie lada sprawnością oraz gibkością.

8. Czy istnieje specjalne święto na cześć penisa?
Tak, istnieje i nie zdziwi was chyba fakt, że odbywa się ono w Japonii. Co roku Japończycy oraz zagraniczni turyści hucznie obchodzą święto “stalowego penisa”. To ogromny festiwal z najróżniejszymi atrakcjami.

9. Jaka jest maksymalny… rozrzut spermy?
Nawet w tej dziedzinie regularnie notuje się nowe rekordy. Największy z nich ustanowił Horst Schultz. “Wyrzucił” on swoją spermę na odległość 5 metrów i 71 centymetrów.

10. Jak długo rośnie penis?
Mamy kiepską wiadomość dla wielu mężczyzn. Penis u większości facetów rośnie do ok. 20-go roku życia. Później nie ma raczej żadnych szans na jego naturalny wzrost. Pozostaje jedynie wybrać się na operację powiększenia penisa lub pogodzić się z darami matki natury.

SeksNews
Autor: SeksNews Listopad 27, 2015 14:40 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/djorzech/domains/seksnews.pl/public_html/wp-content/themes/seksnews/functions/other.php on line 93
Napisz komentarz

Brak komentarzy

Nie ma komentarzy!

Tu nie ma komentarzy, ale Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz
Zobacz komentarze

Napisz komentarz

Warning: Illegal string offset 'rules' in /usr/home/djorzech/domains/seksnews.pl/public_html/wp-content/themes/seksnews/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /usr/home/djorzech/domains/seksnews.pl/public_html/wp-content/themes/seksnews/functions/filters.php on line 189 <

Mapa Seksu

Najnowsze komentarze

 • Hosting

  Pan Wilk i kobiety chyba blizej ma do powiesci o wspolczesnym singlu korzystajacym z zycia niz do typowego erotyku. Jestem…

  Zobacz artykuł
 • motoapk Nice

  Thank you ever so for you blog.Thanks Again. Fantastic.

  Zobacz artykuł
 • Virtual Private Server

  Gdy tylko zaczynala mnie irytowac jedna konwencja, w nastepnym opowiadaniu autor sprytnie zmienial temat. Najwieksze wrazenie zrobilo na mnie opowiadanie…

  Zobacz artykuł
 • Dedicated server

  Jaka zatem jest orientacja seksualna Miley Cyrus - okazuje sie, ze Miley Cyrus czuje pociag do wszystkiego i wszystkich -…

  Zobacz artykuł
 • Web Hosting

  Moja przygoda z tworczoscia Paulo Coelho nie zaczela sie tak jak wiekszosci osob od "Alchemika" czy "Pielgrzyma", ale od powiesci…

  Zobacz artykuł