Jak przerwać błonę dziewiczą?

SeksNews
Autor: SeksNews Kwiecień 23, 2016 19:59

Podobne artykuły

Jak przerwać błonę dziewiczą?

Jak przerwać błonę dziewiczą

Błona dziewicza interesuje każdego, kto myśli o rozpoczęciu swojego seksualnego życia. Młode dziewczyny zastanawiają się, czy jej przerwanie wywoła u nich ból lub krwawienie i jak w ogóle można pozbyć się tej cienkiej warstwy śluzówki pochwy. Dzisiaj rozwiejemy Wasze wątpliwości.

Czy każda kobieta posiada błonę dziewiczą?
W niezwykle rzadkich przypadkach zdarza się, że młode dziewczyny rodzą się bez błony dziewiczej. Mogą ją wtedy odtworzyć chirurgicznie, jednakże nie jest to konieczne. Taka kobieta wciąż pozostaje bowiem dziewicą, nawet jeśli nie posiada owej błony. Nieczęsto również może zostać ona przerwana w inny sposób, aniżeli poprzez sam stosunek. Dochodzi do tego przy głębokiej masturbacji, poprzez stosowanie niewłaściwie dobranych tamponów lub wtedy, gdy kobieta wyczynowo uprawia pewne sporty.

Czy można przerwać błonę bez konieczności uprawiania seksu?
Jak już wspomnieliśmy, jest taka możliwość. Błona znajduje się bowiem tuż przy wejściu do pochwy, także z łatwością można do niej dosięgnąć palcem lub ręką. Można ją więc przerwać podczas masturbacji lub poprzez petting i nie trzeba przy tym wcale korzystać z długich bądź grubych wibratorów.

Jak przerwać błonę w trakcie stosunku?
To pytanie często nurtuje młodych mężczyzn, którzy chcą rozdziewiczyć swoją partnerkę. Zastanawiają się wtedy, czy ich “sprzęt” jest na tyle długi, aby mógł przerwać taką błonę. Od razu należy więc zauważyć, że śluzówka znajduje się mniej więcej 2 cm dalej, niż samo wejście pochwy. Nie ma więc takiej możliwości, aby penis do niej nie dosięgnął.

Zdarzają się jednak sytuacje, w których błona śluzowa po prostu nie pęka, nawet w trakcie stosunku. Niektóre kobiety posiadają bowiem bardzo gruby i mocny płat śluzówki. Z takim problemem powinny zwrócić się do ginekologa.

Czy przerwanie błony wiąże się z bólem?
Większość kobiet posiada błonę półksiężycowatą, która jest cienka i elastyczna, dlatego z łatwością można ją przerwać. Mitem jest, że wywołuje to ból i krwawienie. Najczęściej błona jest tak słabo ukrwiona, że jej przerwanie może sprawić wyłącznie lekki dyskomfort. Utrzymuje się on do drugiego stosunku, jednak później samoistnie mija.

Oczywiście przerwanie grubszej błony śluzowej może wywołać niewielki ból, a nawet i krwawienie i nie trzeba się tym przejmować. Dopiero w sytuacji, gdy krwawienie będzie obfite i nie minie po 2. godzinach, należy zwrócić się do lekarza.

Czy błona śluzowa zawsze “pęka”?
Na samym końcu wspomnijmy, że wbrew pozorom błona dziewicza najczęściej wcale nie pęka. Zwykle nie obejmuje ona całego wejścia pochwy, także podczas stosunku zaczyna się jedynie rozciągać i rozrywać. Jeśli więc kobieta rozdziewiczona przez dłuższy czas powstrzymuje się od seksu, jej błona może zacząć ponownie narastać, a wtedy należy znowu ją rozciągnąć.

SeksNews
Autor: SeksNews Kwiecień 23, 2016 19:59
Napisz komentarz

Brak komentarzy

Nie ma komentarzy!

Tu nie ma komentarzy, ale Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz
Zobacz komentarze

Napisz komentarz

Warning: Illegal string offset 'rules' in /usr/home/djorzech/domains/seksnews.pl/public_html/wp-content/themes/seksnews/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /usr/home/djorzech/domains/seksnews.pl/public_html/wp-content/themes/seksnews/functions/filters.php on line 189 <

Mapa Seksu

Najnowsze komentarze

 • Hosting

  Pan Wilk i kobiety chyba blizej ma do powiesci o wspolczesnym singlu korzystajacym z zycia niz do typowego erotyku. Jestem…

  Zobacz artykuł
 • motoapk Nice

  Thank you ever so for you blog.Thanks Again. Fantastic.

  Zobacz artykuł
 • Virtual Private Server

  Gdy tylko zaczynala mnie irytowac jedna konwencja, w nastepnym opowiadaniu autor sprytnie zmienial temat. Najwieksze wrazenie zrobilo na mnie opowiadanie…

  Zobacz artykuł
 • Dedicated server

  Jaka zatem jest orientacja seksualna Miley Cyrus - okazuje sie, ze Miley Cyrus czuje pociag do wszystkiego i wszystkich -…

  Zobacz artykuł
 • Web Hosting

  Moja przygoda z tworczoscia Paulo Coelho nie zaczela sie tak jak wiekszosci osob od "Alchemika" czy "Pielgrzyma", ale od powiesci…

  Zobacz artykuł