Zostań mistrzem całowania!

SeksNews
Autor: SeksNews Wrzesień 18, 2015 07:58

Zostań mistrzem całowania!

Zostań mistrzem całowania!

Nie samym stosunkiem seks żyje. Liczą się tutaj również delikatne, a zarazem namiętne pocałunki. A całowanie to sztuka, którą trzeba opanować. My pomożemy Ci to zrobić. Zostań mistrzem całowania!

1. Na początku zadbaj o higienę jamy ustnej. Dokładne umycie zębów jest konieczne! Możesz zastosować również specjalny płyn do płukania lub sięgnąć po gumę do żucia.

2. Zaczynaj delikatnie, nie wszystko od razu! Na początku powoli muskaj usta swojego partnera. Spraw, aby atmosfera stała się naprawdę gorąca.

3. Teraz możesz delikatnie zacząć wsuwać język do wnętrza ust kochanka. Powoli “zapoznawaj” się z tym nowym miejscem. Zacznij owijać swoim językiem język partnera.

4. Gdy partner zacznie odwzajemniać Twój pocałunek, zachowuj się spokojnie. Wasze równoczesne, gwałtowne ruchy języków nie będą zbyt przyjemne.

5. Atmosfera stała się już gorąca, więc możesz przejść o krok dalej. Przyssij dolną wargę partnera i delikatnie głaszcz ją swoim językiem. Dolna warga jest bardzo unerwionym miejscem, a jej pieszczoty są ogromnie podniecające.

6. Wykorzystaj swoje zęby! Zacznij podgryzać wargi partnera lub delikatnie przygryzać język. Sprawdzaj, co na Twojego kochanka działa najlepiej.

7. Teraz możesz już zacząć pieścić całe ciało partnera. Pomału masuj swoim językiem każdy zakątek kochanka. Przygryzaj, ssij lub pieść go językiem. Pozwól sobie na całkowitą dowolność.

Kilka prostych kroków i już jesteś mistrzem całowania! Dodatkowo, gdy atmosfera naprawdę się rozgrzeje i oboje będziecie bardzo podnieceni, pocałunki same staną się bardziej namiętne i odważniejsze. Gorący klimat to klucz do sukcesu!

SeksNews
Autor: SeksNews Wrzesień 18, 2015 07:58
Napisz komentarz

Brak komentarzy

Nie ma komentarzy!

Tu nie ma komentarzy, ale Twój może być pierwszy.

Napisz komentarz
Zobacz komentarze

Napisz komentarz

Warning: Illegal string offset 'rules' in /usr/home/djorzech/domains/seksnews.pl/public_html/wp-content/themes/seksnews/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /usr/home/djorzech/domains/seksnews.pl/public_html/wp-content/themes/seksnews/functions/filters.php on line 189 <

Mapa Seksu

Najnowsze komentarze

 • Hosting

  Pan Wilk i kobiety chyba blizej ma do powiesci o wspolczesnym singlu korzystajacym z zycia niz do typowego erotyku. Jestem…

  Zobacz artykuł
 • motoapk Nice

  Thank you ever so for you blog.Thanks Again. Fantastic.

  Zobacz artykuł
 • Virtual Private Server

  Gdy tylko zaczynala mnie irytowac jedna konwencja, w nastepnym opowiadaniu autor sprytnie zmienial temat. Najwieksze wrazenie zrobilo na mnie opowiadanie…

  Zobacz artykuł
 • Dedicated server

  Jaka zatem jest orientacja seksualna Miley Cyrus - okazuje sie, ze Miley Cyrus czuje pociag do wszystkiego i wszystkich -…

  Zobacz artykuł
 • Web Hosting

  Moja przygoda z tworczoscia Paulo Coelho nie zaczela sie tak jak wiekszosci osob od "Alchemika" czy "Pielgrzyma", ale od powiesci…

  Zobacz artykuł